comment dessiner un cochon

Jak narysować świnię?

Czy chcesz dowiedzieć się jak narysować świnię? Sprawdź nasz szczegółowy przewodnik w małych, prostych krokach, który pozwoli Ci narysować uroczą małą świnkę prosto z kreskówki takiej jak ta na powyższym obrazku

Zauważysz, że a narysowanie świni jest stosunkowo łatwe do zrobienia. Ten przewodnik ułatwi Ci to w kolejnych krokach, dzięki czemu uzyskasz wynik na pewno!

Jeśli chcesz narysować świnię trochę bardziej realistycznie, nie wahaj się zapoznać z naszym drugim artykułem na temat tego, jak ją zrobić rysunek świni realistyczny.

 

Małe wskazówki przed rozpoczęciem tworzenia arcydzieła:

  • Najpierw, nie naciskaj zbyt mocno ołówka i staraj się, aby pociągnięcia ołówkiem były lekkie i miękkie.

  • Nie spiesz się, rysowanie to przyjemność :)

  • Każdy krok pokazuje nowe linie w kolorze czerwonym.

 Zdobądź ołówki! 

Część pierwsza: Jak narysować głowę świni

comment dessiner un cochon etape 1

Narysuj dwie krótkie poziome linie, które są lekko zakrzywione w dolnej części oczu świni. Narysuj mały łuk na górze każdej linii dla górnej części oczu (na początku lekko naciśnij, aż uzyskasz odpowiedni kształt). Jeśli chcesz, możesz powiększyć lub zmniejszyć oczy świni.

 comment dessiner un cochon etape 2

Narysuj małą kropkę wewnątrz każdego oka, oznaczającą źrenice. Narysuj krótką zakrzywioną linię nad oczami dla brwi świni.

comment dessiner un cochon etape 3

Pod oczami narysuj duży łuk na górną część pyska. Nie rysuj świńskiego nosa pośrodku, między oczami. Narysuj go bliżej lewej strony. Dodaj lekko zakrzywioną linię poniżej łuku, aby zaznaczyć dolną część nosa.

Jeśli uważasz, że to zwierzę jest bardzo przyjazne (tak jak my!), odkryj nasz ładny sklep pełen niesamowitych rzeczy skarbonki lub bardziej ogólnie skarbonka dla dzieci który zaspokoi wszystkie gusta!

comment dessiner un cochon etape 4

Wewnątrz pyska świni narysuj dwa małe owale na nozdrza.

comment dessiner un cochon etape 5

Narysuj długą zakrzywioną linię nad oczami, aby określić górną część głowy świni. Zakrzywij linię tak, aby lewy koniec znajdował się blisko lewego oka.

comment dessiner un cochon etape 6

Narysuj mały łuk po prawej stronie głowy, jako pierwszą część ucha świni. W dolnej części ucha dodaj kolejną linię po prawej stronie, która zakrzywia się w dół, tworząc literę V.

comment dessiner un cochon etape 7

Użyj kilku zakrzywionych linii w lewym górnym rogu, aby w ten sam sposób narysować drugie ucho świni.

comment dessiner un cochon etape 8

Narysuj długą zakrzywioną linię w lewym dolnym rogu, oznaczającą dolną część głowy świni. Dodaj kolejną zakrzywioną linię po prawej stronie, ale nie łącz dwóch zakrzywionych linii.

comment dessiner un cochon etape 9

Wewnątrz głowy świni, w prawym dolnym rogu, narysuj kilka zakrzywionych linii, aby utworzyć jej uśmiech :) .

Część druga: Jak narysować ciało świni

comment dessiner un cochon etape 10

Poniżej głowy, po lewej stronie, narysuj długą zakrzywioną linię oznaczającą przednią część tułowia świni.

comment dessiner un cochon etape 11

Po prawej stronie narysuj dwie krótkie pionowe linie dla pierwszej nogi. Na dole narysuj małą linię w kształcie litery W oznaczającą łapy świni. Dodaj kolejną linię nad nią.

comment dessiner un cochon etape 12

W ten sam sposób narysuj nogę świni po lewej stronie. Na dole znajdują się pionowe linie i linie w kształcie litery W.

comment dessiner un cochon etape 13

Narysuj krótką zakrzywioną linię po prawej stronie, oznaczającą dolną część ciała świni. Na prawo od głowy narysuj długą, zakrzywioną w dół linię biegnącą przez tył ciała.

comment dessiner un cochon etape 14

Narysuj tylną nogę w taki sam sposób, jak przednie. Ostatnia noga świni nie będzie widoczna.

comment dessiner un cochon etape 15

Narysuj korkociągowy ogon świni, najpierw rysując krótką linię zakrzywioną wokół siebie. Teraz zwiększ grubość ogona, dodając równoległą linię po prawej stronie. Na koniec dodaj końcówkę w postaci zakrzywionej linii u góry.

comment dessiner un cochon etape 16

Używając długopisu lub markera, ostrożnie przesuń linie, aby rysunek świni był trwały. Po nałożeniu tuszu delikatnie usuń ślady ołówka za pomocą gumki.

tirelire cochon

Konkluzja: gratuluję uroczego rysunku świni!

comment dessiner un cochon etape 17

Kolorowanie rysunek Twojej świni przy użyciu kolorowych ołówków, markerów, a nawet kolorowych ołówków! Użyj różu do ciała i brązu do nozdrzy i stóp. Zostaw trochę bieli na stopach, aby nabłyszczały i dodaj trochę brązu na nosie, aby był ciemniejszy.

Czy jesteś bardziej osobą wideo? Postępuj zgodnie z samouczkiem w poniższym filmie, aby uzyskać dokładnie ten sam rysunek.

meilleures tirelires tirelissimo

Powrót do bloga
zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją.