Comment Faire une Tirelire avec une Canette

Jak zrobić skarbonkę z puszki? Krok po kroku

Mamy około 4839 pustych puszek którzy kręcą się wokół naszego domu. OK, chyba. Ale mamy o wiele za dużo, bo nie zabrałem ich do Centrum recyklingu. A ponieważ są to pudełka Scarlette o specjalnej formule, nie mogę ich wyrzucić, bo kosztują fortunę. Chcesz odkryć najlepszy sklep ze skarbonkami We Francji ?

tirelire canette

Ile ? Zaufaj mi, nie chcesz wiedzieć. Mógłbyś płacić czynsz z tym, co płacimy za plan każdego miesiąca. Czy to wywołało u ciebie lekkie mdłości? Tak ja też.

Studio Calico przysłało mi swój sierpniowy zestaw do zabawy i zdecydowałam się zrobić kilka skarbonek jako prezenty świąteczne dla małych dziewczynek mojej najlepszej przyjaciółki. Ironia tworzyć skarbonki z najdroższych puszek świata nie umknie mi.

Tirelire Canette


A potem, ponieważ zostało mi 4837 pustych puszek, zrobiłem trochę uchwyty na ołówki i kilka małych wazonów. Oto krótki tutorial jak je zrobić!

 

tirelire maison

1) Znajdź pusta puszka. Pudełko kulek sera też by się sprawdziło, nie żebym zjadała dużo pudełek kulek sera topionego czy coś. Właściwie każde pudełko, którego nie ma brak ostrej krawędzi wewnątrz. Bezpieczeństwo przede wszystkim, dzieci.

2) Rozerwij opakowanie. Następnie, zmierzyć pudełko i odpowiednio wytnij wzorzysty papier. Zawsze najpierw wycinam kawałek papieru, aby upewnić się, że moje wymiary są prawidłowe, zanim zepsuję swoje ładne papiery. To dlatego, że nie umiem mierzyć.

3) Zastosuj warstwa kleju z pędzelkiem na pudełku. Użyłam kleju brokatowego Marthy Stewart, bo naprawdę dobrze się trzyma i podoba mi się pędzelek do aplikatora.

Tirelire avec une Canette


4) Zakończ powoli twój papier wokół pudełka, wygładzając w miarę przesuwania się, aby upewnić się, że nie ma pęcherzyków powietrza. użyłem spinacze do bielizny aby utrzymać papier na miejscu podczas suszenia.

5) Następnie dodaj swoje ozdoby ! Użyłem etykiet tablicowych, naklejek, sznurka piekarskiego i gadżetów, które były w zestawie. Etykiety tablicowe = ♥ ♥ ♥. Chyba oszalałem na punkcie tablicowych etykiet w pralni, wszyscy.

Aby stworzyć skarbonkę, odrysowałam wieczko na papierze, a następnie przykleiłam papier do wnętrza wieczka. Ponieważ moja pokrywka była przezroczysta, nadal jest urocza i dzięki temu papier się nie zwija.

Do przyklejenia taśmy do zewnętrznej krawędzi użyłem taśmy Terrifically Tacky Tape. Nie ma nic lepszego do roboty przyklej taśmę, IMO. Następnie za pomocą ostrego noża zrobiłem dziurę pośrodku. To nie jest prawda. Mój nóż dokładny zakopany jest gdzieś w piwnicy, więc użyłem żyletki.

Powrót do bloga
zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją.