dessin de tirelire

99 najlepszych projektów skarbonek

Skarbonka to obiekt przyjazny, który w naturalny sposób wzbudza sympatię każdego. Mówiąc bardziej ogólnie, obraz skarbonki natychmiast przekazuje ideę oszczędzania. Jeśli więc chcesz zorganizować zbiórkę lub zachęcić do datków, a rysunek skarbonki jest bardzo wymowny i wart tysiąca słów ! Możesz także użyć tych obrazów jako pliku rysunek skarbonki do pokolorowania dla Twojego dziecka.

dessin tirelire cochon

Informacje na temat formatu rysunku skarbonki poniżej :

  1. Rysunki są tajne w malejącej kolejności jakości. Im więcej zdecydujesz się na to pierwsze rysunki, tym lepsza jakość obrazu.
  2. Aby je wydrukować kliknij na rysunek który otworzy się w nowym oknie i kliknij drukuj (lub CTRL+P) 

Jeśli jesteś osobą bardziej manualną, nie wahaj się narysować świni, z naszym przewodnikiem jest to bardzo proste jak narysować świnię

 

 

 

Jeśli szukasz obrazu, a nie rysunku, możesz skorzystać z bezpłatne bazy obrazów które obejmują dużą liczbę opcji.

Jeśli chcesz powiększyć swoją kolekcję, dobrym sposobem jest posiadanie zabawnej i przyjaznej skarbonki, która w naturalny sposób będzie przyciągać monety, bez pytania! W naszym sklepie znajdziesz to, co niezbędne świnka skarbonka, ale także mnogość oryginalnych skarbonek, które będą hitem!

cochon tirelire

Bonus: Dlaczego skarbonka ma kształt świni?

To słynne pytanie. Dzięki odpowiedzi będziesz mógł zabłysnąć, pokazując odrobinę swojej kultury. Najbardziej rozpowszechniona hipoteza jest następująca: angielscy garncarze używali gliny zwanej po angielsku „pyg”, słowo które bardzo przypomina słowo „świnia”, co oznacza świnię. Stopniowo garncarze bawili się słowami i zaczęli robić skarbonki w kształcie świni.

Powrót do bloga
zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją.