Top 30 des meilleures tirelires

Top 30 najlepszych skarbonek

Jak wynika z bajki „Mrówka i cykada”, oszczędzanie zawsze było ważnym zadaniem. Jest to nawyk, który należy wpajać dzieciom bardzo wcześnie, aby zasada ta stała się integralną częścią ich życia w wieku dorosłym. Symbolicznym przedmiotem służącym temu zdrowemu i konstruktywnemu nawykowi jest skarbonka. Tyrelissimo oferują różnorodne skarbonki dla dzieci, zarówno dziewcząt, jak i chłopców. W ofercie znajdują się także oryginalne skarbonki idealne dla dorosłych.

tirelire blanche

Oto 30 najlepszych skarbonek, które pomogą Ci znaleźć idealną skarbonkę :

Skarbonki dla chłopców

Cechą tych skarbonek jest zanurzanie małych chłopców w świecie, który kochają (superbohaterowie, kreskówki itp.).

Skarbonka z kluczem

Tirelire Avec Clé - Tirelissimo

Imitująca sejf skarbonka z kluczem stwarza wrażenie bezpieczeństwa, którego potrzebujemy powierzając swoje skarby. Sejf stanowi gwarancję ochrony przed złodziejami i innymi przestępcami. Skarbonka z pewnością odzwierciedli ten obraz u naszych małych chłopców. Z pewnością doda im pewności na drodze do oszczędności i oszczędności. Dodatkowo skarbonka na klucz jest idealna dla oszczędzających, którzy nie mają zbyt silnej woli, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, posiada klucz i zamek, dzięki którym można ją otworzyć zamiast ją uszkadzać. jacyś inni. Ta niezniszczalna skarbonka jest wykonana z metalu i ma 11,5 cm szerokości i 17,5 cm wysokości.

Skarbonka Srebrny Słoń

Tirelire Elephant Argent - Tirelissimo

Słoń, symbol władzy i długowieczności, jest zwierzęciem uważanym za święte w kilku krajach. Na poziomie środowiskowym jest to a gatunki chronione. Skarbonka Srebrny Słoń powstała zatem z myślą o zadowoleniu zarówno naszych małych miłośników gatunku, jak i tych, którzy mają w sobie instynkt obrońców natury. Srebrny kolor tej skarbonki, precyzja wykończenia i staranne wykonanie sprawiają, że jest to bardzo piękny egzemplarz. Z pewnością jest to okazja do połączenia poczucia oszczędności z poszukiwaniem estetyki. Skarbonka Silver Elephant wykonana jest ze stopu cynku. Ma 11,3 cm szerokości i 14 cm wysokości.

Skarbonka Sowa

tirelire hibou

Według legendy sowa od zawsze była symbolem mądrości. Współpracownik mądrość i oszczędność jest doskonałą nauką dla naszych małych chłopców. Skarbonka sowa to dzieło w całości wykonane ręcznie. Jego konstrukcja w kształcie siatki jest dość innowacyjna. Jest nierdzewny, bo pokryty specjalną ekologiczną farbą. To niemal dzieło sztuki, którego elegancja pięknie ozdobi pokoje naszych małych aniołków. Niezniszczalna skarbonka sowa wykonana jest z metalu. Ma 10 cm szerokości i 14 cm wysokości. Jest również wyposażony w zatyczkę u podstawy, która pozwala odzyskać części, gdy nadejdzie czas, bez konieczności ich uszkadzania.

Świńska skarbonka

Tirelire Cochon<br/> CraCra™ - Tirelissimo

Urocza różowa świnka to klasyczna skarbonka. Z pewnością zadowolisz swoich małych chłopców tą rożną świnką. Jest to odpowiedni prezent, który uczy dzieci oszczędzania, dając im jednocześnie ładny mały przedmiot. Co więcej, kolejną intensywną przyjemnością jest możliwość rozbicia go, gdy jest pełny. Możliwość wykorzystania tych oszczędności, aby pozwolić sobie na obiekt naszych pragnień, to przyjemne uczucie, które koniecznie musimy przedstawić naszym małym chłopcom. Ten łamliwa skarbonka ma wymiary 12 cm szerokości, 12 cm wysokości i 10 cm głębokości. Wykonany jest z ceramiki, co podkreśla jego klasyczny charakter.

Skarbonka zebry

Tirelire Zebre - Tirelissimo

Zebra: piękne zwierzę, dzikie i porywcze. Jego paski sieją spustoszenie w naszych małych główkach. Ten kochający wolność koń, który bawi się na sawannie, jest symbolem autonomii. Ta autonomia, którą z pewnością chcemy, aby nasze dzieci nabyły, szczególnie finansowo. To jest oryginalny prezent które mogłyby inspirować powołania. Skarbonka zebra wykonana jest ze stopu cynku. Jest również niezniszczalny i idealnie nadaje się do odpierania ataków przyszłych właścicieli. Ma 9 cm szerokości i 13 cm wysokości.

Owcza skarbonka

Tirelire Mouton

Owca to małe, łagodne i nieszkodliwe zwierzę zwierzęta hodowlane najbardziej ujmujący. Idealnie odpowiada naszym małym chłopcom i w pewnym sensie reprezentuje ich szczerość, niewinność i naiwność. To wspaniały prezent, który z pewnością pokochają nasze maluchy. Dzięki skarbonce-owczemu odkryją radość delikatnego oszczędzania. Skarbonka-owca szanuje styl klasycznej skarbonki. Jest ceramiczny. Dzięki niemu nasze maluchy będą czerpać przyjemność z rozbijania pełnej skarbonki. Ma 17 cm wysokości i 20 cm szerokości.

Skarbonka Ludzka Twarz

Ta niezniszczalna plastikowa skarbonka ma dość dziwny i nietypowy kształt. Ma dwoje oczu, nozdrza i usta, przez które wprowadzane są monety. To wytwarza realistyczne uczucie zachwyt, który budzi ciekawość. Nasze maluchy chętnie wrzucą do niego monety. Świetny sposób na naukę oszczędzania. Jest to elegancki i ładny przedmiot, który bez problemu można ustawić w sypialni czy salonie. Nasze maluchy zostaną przekonane.

Skarbonki dla dziewczynek

Skarbonka Jednorożec do stłuczenia

tirelire licorne a casser

To konieczność. Jednorożec z tęczową grzywą niezaprzeczalnie zapada w pamięć małych dziewczynek na całym świecie. Nasze maluchy będą zachwycone tą świnką skarbonką z jej białym kolorem, rogiem i wielobarwnym ogonem. Pozycja siedząca, w której się znajdujemy skarbonka jednorożca złamanie wzmacnia sympatyczną i przyjazną stronę naszego mitycznego zwierzęcia. Ten ładny kawałek niewątpliwie zachęci Cię do oszczędzania. Jest wykonany z ceramiki i ma 16 cm szerokości, 12 cm wysokości i 6,5 cm głębokości. Szczęśliwy właściciel chętnie go rozbije, gdy jednorożec będzie już pełny.

Świnka skarbonka Disneya

 

tirelire cochon disney

 

Ta różowa świnka, której głowa zwieńczona jest koroną, zachwyci każdego z nas małe księżniczki. Oto doskonały sposób, aby zachęcić ich do odkładania coraz większej liczby monet. Skarbonka niewątpliwie będzie najlepszym przyjacielem naszych pociech i bezpiecznym partnerem w oszczędzaniu. Podaruj tę przyjemność małej dziewczynce, a z pewnością trafisz w sedno za każdym razem. Jest również odpowiedni dla osób w każdym wieku, ponieważ jest wykonany z tworzywa sztucznego i dlatego może wytrzymać różne wstrząsy, na które może być narażony. Ma 16 cm szerokości i 15 cm wysokości.

Złota Świnka Skarbonka

 

Tirelire Cochon Or

 

To ładne złota skarbonka to prawie złota sztuka. Jest elegancki i można go zastosować w każdym pomieszczeniu w domu, od sypialni małej księżniczki po salon, w którym przyjmujesz dostojnych gości. Z pewnością przypadnie do gustu, gdyż jego dystyngowany i schludny styl od razu przyciąga wzrok. Dzięki skarbonce DoDo nasze kochane małe księżniczki nauczą się oszczędzać z wdziękiem i rozmachem. Jego proporcje wynoszą 16 cm dla szerokości i 13 cm dla wysokości. Jest ceramiczny i dlatego łamliwy. Absolutnie prezent!

Kwiecista świnka skarbonka

 

Tirelire Cochon Fleurie

Ubrana w różowe spodnie, niebieską kurtkę i niebieski kapelusz, świnka jest całkowicie zalotna i urocza. Uzbrojony w swój szeroki uśmiech, trzyma w dłoni ten piękny kwiat będący synonimem świeżości. Nasze księżniczki z pewnością rozpoznają się w tej pełnej wdzięku skarbonce z korkociągowym ogonem i pyskiem w kształcie serca. Taka delikatność może jedynie popchnąć nasze małe dziewczynki do oddania się praktyce dobrowolne oszczędzanie i wyraził zgodę. Ta skarbonka ma 16 cm szerokości i 24 cm wysokości. Oznacza to, że jest nieco wyższa od przeciętnej skarbonki. Jest nietłukący, ponieważ wykonany jest z tworzywa sztucznego.

Tirelire Hello Kitty

Tirelire Hello Kitty

Nasz ukochany kotek, bardzo sławny cześć kotku pozostawia swój ślad w świecie skarbonek. Nadal będzie uwodzić pod tym zakończeniem swoim białym kolorem, 6 wibrysami i różową sukienką. Duzi i mali marzyciele znajdą tam towarzysza w nauce o oszczędzaniu i oszczędności finansowej. Skarbonka Hello Kitty rozjaśni także ich stoliki nocne czy komody. Ta plastikowa i niezniszczalna skarbonka ma 24 cm wysokości, 24 cm kokieterii i przepychu. Absolutnie warte odkrycia.

Chmurka Skarbonka

Tirelire Nuage

Chmura jest ogólnie kojarzona ze snami, wyobraźnią, zjawiskiem przypominającym sen. Bez wyobraźni nie można zrobić nic wielkiego. Aby osiągnąć wielkie dzieła, trzeba mieć wielkie marzenia. To właśnie ten sekret sukcesu, który chmurkowa skarbonka będzie wiernie przekazywać Twoim małym dziewczynkom, gdy już im ją wręczysz. Nie wahaj się go zaoferować. Trafisz w cel bez ryzyka popełnienia błędu: w serca swoich ukochanych. Spraw, aby marzyli o wielkich osiągnięciach. Wymiary różowa chmurka skarbonka mają 19,5 cm szerokości i 14 cm wysokości. Kolejną godną uwagi cechą jest to, że jest wykonany z drewna. Oryginalność, która może tylko dodać mu czarującego uroku.

Łabędzia skarbonka

Tirelire Cygne

Łabędź, ten ptak, postać wdzięku i elegancji, przekazuje swoje rzadkie cechy różowej skarbonce o tej samej nazwie. Ten majestatyczne zwierzę, z długą, smukłą szyją, niewątpliwie uświęci w umysłach naszych córek miłości, zachowując jako piękny i cenny nawyk. Dzięki tej różowej skarbonce dostępnej w kilku formatach – mini, małej, średniej i dużej – upiększysz przestrzeń małego obdarowanego, ucząc go sztuki gromadzenia skarbów. Ta niezniszczalna plastikowa skarbonka ma różne proporcje w zależności od formatu. Wymiary formatu mini to 8,5 cm szerokości i 13 cm wysokości. Mały format ma wymiary 10,5 cm na 16. Średni format ma wymiary 12 cm na 20. Wreszcie duży format skarbonki Różowy Łabędź ma wymiary 15 cm szerokości i 23 cm wysokości. Jeśli chodzi o rozmiar, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ma więc powodu zwlekać. Zaczynaj.

Skarbonka do przewozu Kopciuszka

Tirelire Carrosse Cendrillon

Znana na całym świecie historia pt Opowieść o Kopciuszku sprawił, że marzyło tak wiele małych dziewczynek. Ten powóz jest manifestacją niewypowiedzianych, nieoczekiwanych snów Kopciuszka. Ten powóz stanowi sygnał śmierci dla marginalizacji istnienia tej wrażliwej dziewczynki, tego wspaniałego kwiatu, którego blask próbuje zwiędnąć. Skarbonka Carriage Cinderella z pewnością pomoże naszym małym i starszym dziewczynom w realizacji ich marzeń. Ma 10 cm szerokości i 12 cm wysokości. Jest wykonany z metalu i jest niezniszczalny. Cóż może być bardziej normalnego, powóz naszych księżniczek musi być piękny i wytrzymały.

Tęczowa skarbonka

Tirelire Arc En Ciel - Tirelissimo

Tęcza, ta wzniosła zjawa, której pochodzenie przypisuje się samemu Bogu, oznacza wspaniałość, różnorodność i bogactwo. Jest pomostem między niebem a ziemią, łącznikiem między tym, co boskie, a tym, co ziemskie. Tęczowa skarbonka o nietypowym kształcie i mieniących się kolorach pomoże Twoim dzieciom przełożyć ich nadzieje i życzenia na rzeczywistość poprzez naukę oszczędzania. Bo jak to się mówi: „skarb znajduje się u podnóża tęczy”. Nasza tęczowa skarbonka ma 15 cm szerokości i 10 cm wysokości. Jest wykonany z drewna.

Baranek Skarbonka

 

Tirelire Agneau

Baranek jest materializacją czystości, łagodności, niewinności, a nawet naiwności. I to w kilku kosmogoniach na całym świecie. Skarbonka Baranek stanowi zatem prezent z wyboru podczas świąt religijnych. Będzie doskonale symbolizować szczerość małej dziewczynki, której chcemy uczyć zalet oszczędzania. Ta skarbonka jest szczególnie odpowiednia dla bardzo małych dzieci, a nawet niemowląt. Jest nietłukący, wykonany z tworzywa sztucznego i ma 11 cm szerokości i 17 cm wysokości.

Skarbonki dla dorosłych

Skarbonka w kształcie książki

 

Tirelire en forme de Livre - Tirelissimo

Miłośnicy czytania będą zachwyceni posiadaniem tej skarbonki, która odzwierciedla ich pasję. Można go przechowywać w dowolnym miejscu. Na półce z książkami, na szafce nocnej lub w dowolnej szafce. Jej wygląd, doskonale odwzorowujący książkę, pozwala jej wtopić się w otoczenie, nie przykuwając przy tym uwagi. Jest to zatem skuteczny sposób chronić swoje oszczędności za pomocą techniki kamuflażu. Czy często nie mówimy, że aby skutecznie ukryć tajemnicę, trzeba ją zapisać w księdze? Skarbonka w kształcie książki posiada zamek z hasłem. Zaletą dla tych, którzy nie zawsze mają niezbędną wytrzymałość. Wymiary: szerokość 11,5 cm, szerokość 18 cm. Wykonany jest z tworzywa sztucznego w przypadku pokrywy i metalu w przypadku bagażnika. Solidność gwarantowana!

Skarbonka-skarbonka z piłką do rugby

 

Tirelire Ballon de Rugby

 

Sport to pasja, w której aby osiągnąć te cele, trzeba nieustannie przekraczać siebie. Jest to oczywiście przypadek Rugby. TO miłośnik owalnych piłek rozpłynie się przed tą skarbonką. Wykonany ze stopu cynku, jest wytrzymały i gotowy do wstrząsania we wszystkich kierunkach. Posiada kapturek u podstawy, który pozwala na wyjęcie oszczędności po osiągnięciu celu. Skarbonka-skarbonka do rugby ma 12 cm szerokości i 7 cm wysokości. Piękny element, który rozpali na nowo sportowy płomień, który w Tobie drzemie.

Skarbonka z Westfalii

 

Tirelire Westfalia

 

Miłośnikom biwakowania przypadnie do gustu ta skarbonka, która wyraźnie przypomina wiatr wolności, który ogarnął lata 60. i 70. XX wieku. Symbolem jest słynny Volkswagen kombi, który w tamtych latach przewoził tak wiele osób. Ta skarbonka będzie ucieleśnieniem wolności dla Ciebie lub dla osoby, której ją podarujesz. Będzie to reprezentować wolność finansowa którego wszyscy potrzebujemy. Zabierze Cię w samo serce podróży zwanej oszczędzaniem. Ma 17 cm szerokości i 10 cm wysokości. Wykonany jest z metalu, dzięki czemu jest niezniszczalny.

Skarbonka Moaï

 

Tirelire status

 

Ta skarbonka jest niewątpliwie obiektem sztuki współczesnej o dużej estetyce. Dzięki niemu odkryjesz część Kultura chilijska z Wyspy Wielkanocnej, przez ogromne posągi ochronne Moaï. Skarbonka Moaï będzie elegancko ozdobić Twój salon lub sypialnię. Atmosfera związana z Moaï będzie unosić się nad tą skarbonką i Twoimi oszczędnościami. Nie wahaj się i podaruj go sobie lub komuś innemu. Ten ładny mały prezent ma 10 cm szerokości i 18 cm wysokości. Ta skarbonka jest wykonana z nietłukącego się plastiku.

Zegar Skarbonka

 

Tirelire Horloge

 

To genialny pomysł. Stowarzyszenie czas i pieniądze. Czy często nie mówimy, że czas to pieniądz? To twierdzenie materializuje się za pośrednictwem skarbonki Zegar. W praktyce ta skarbonka to 2 w 1. Da Ci dokładnie taki czas, kiedy tego potrzebujesz. Ponadto pozwoli Ci zaoszczędzić cenne rezerwy. Skarbonka Zegar jako symbol będzie zachęcać Cię do pomnażania swoich oszczędności w miarę upływu czasu. Ma szerokość 25 cm. Wykonany jest z nietłukącego się plastiku. Ten mały sejf, który nie ma nazwy, będzie dyskretnie chronił Twoje oszczędności i inne wartościowe przedmioty.

Skarbonka z czaszką

Tirelire Crane - Tirelissimo

Według niektórych tradycji czaszka jest potężnym symbolem, łącznikiem między człowiekiem a jego przodkami. Fanatycy ruchy gotyckie z radością odnajdą się w tej skarbonce. Podobnie, jeśli jesteś motocyklistą lub masz kogoś bliskiego, ta skarbonka będzie idealnym prezentem na przykład na urodziny. Ma również tę zaletę, że można go dostosować za pomocą kredy. Co dodaje niepowtarzalnego efektu. Ponieważ jest to materiał ceramiczny, należy zachować ostrożność podczas obchodzenia się z nim. Ma 10 cm szerokości i 8,5 cm wysokości.

Skarbonka Formuły 1

 

Tirelire Formule 1

 

Skarbonka Formuła 1 przeznaczona jest dla: miłośnik prędkości. Posiadanie go będzie im stale przypominać o ich miłości do dźwięku gumy na asfalcie. A co jest lepszego niż połączenie dwóch rzeczy, które kochasz? Miłość do sportów motorowych i nasze oszczędności. Emocje, jakie zapewnia jedno, będą łączyć się z bezpieczeństwem gwarantowanym przez drugie. Skarbonka będzie doskonałym przedmiotem dekoracyjnym, który z pewnością wzbudzi zazdrość każdego, kto podziela tę samą pasję. Pod względem wymiarów ma 13 cm szerokości i 3 cm wysokości. Wykonany jest z nietłukącego się plastiku.

Skarbonka w kształcie wieloryba

 

Tirelire en forme de Baleine

 

Jak wiemy, ten duży waleń jest od kilku lat bardzo zagrożony. Dzięki tej skarbonce wyraźnie odnajdą się obrońcy morskiej różnorodności biologicznej. Trochę jak noszenie ze sobą na co dzień walki o zachowanie tego wspaniałego gatunku. Sama skarbonka jest bardzo ładna ze złotym rogiem. Zachwyci także Twoje oczy, nawet jeśli zielone włókno nie wpływa na Ciebie szczególnie. Dzięki temu będziesz mógł zachowaj swoje oszczędności we wszelkiej kokieterii. Ta niezniszczalna skarbonka jest wykonana z tworzywa sztucznego.

Skarbonka Budda

 

Tirelire Buddha

 

Zwolennicy duchowości chętnie komponują z tą skarbonką, która reprezentuje Siddhartha Gautama, założyciel buddyzmu. Dostępna w kilku kolorach, ta skarbonka rozświetli Twoje wnętrze ciszą i spokojem, jaki wyznawał jej twórca. Będziesz mógł zaoszczędzić, szerząc postawę zen w swoim wnętrzu. Ten piękny przedmiot dekoracyjny wykonany jest z nietłukącego się plastiku i ma 9 cm szerokości i 14 cm wysokości.

Skarbonka Kebab

 

Tirelire Kebab

 

Spotkania o godz fast food są zawsze momentami dzielenia się i intensywnej wspólnoty, niezależnie od tego, czy jest to spotkanie przyjaciół czy rodziny. Skarbonka z kebabem będzie nam zatem przypominać o tych świątecznych chwilach, aby nie zapomnieć, że szczęściem dzielimy się we wspólnocie. Jego wygląd w kształcie napoju przypomni Twoim kubkom smakowym te apetyczne przysmaki. Skarbonka-kebab jest wykonana z tworzywa sztucznego i ma szerokość 9 cm i wysokość 10,5 cm. 

Jeśli szukasz oryginalna skarbonka dla osoby dorosłej, nie wahaj się znaleźć dobrych pomysłów w naszym artykule, szczególnie na ten temat.

 

Powrót do bloga
zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją.